Návaly tlaku v hlavě

Máte nějaký zdravotní problém, který se vám nedaří vyřešit? Zeptejte se ostatních uživatelů! Možná někdo trpí tím samým problémem a můžete si tak vyměnit zajímavé rady, postřehy a zkušenosti.
Nikoleta

Návaly tlaku v hlavě

Příspěvekod Nikoleta » pon 09. bře 2015 20:58:08

Zdravím,

trpí tu někdo při tinnitu takovýmy podivnými návaly tlaku do hlavy spojené například s pocitem zalehnutí uší či hučením v hlavě ?
Mě se to občas stane. Je to dost nepříjemné, trvá to pár sekund, stává se mi to tak 3x do měsíce. Jako bych na pár sekund strčila hlavu do kýble kde by byl podtlak. Ale před tinnitem jsem to neměla :!: Někdy je to fakt i jen slabý přeliv tlaku z jednoho ucha do druhého,který tinnit na chvíli vypne :). Jde mi o ty silnější návaly.

Cítím i občas takový divný pocit v zátylku - vychází z něho jakoby závrať, i když to není přesný popis - spíš taková divná lehkost hlavy. Hlavně navečer. Přijde mi, že by v tom mohla mít prsty krční páteř nebo tlak ALE cévy mám v pořádku a tlak taky. Možná stres - jakýsi stav ataky, ale zdá se mi to méně pravděpodobné.

mejla
Kontaktovat uživatele:

Re: Návaly tlaku v hlavě

Příspěvekod mejla » pon 09. bře 2015 21:05:22

Mam to same, ale pocitoval jsem to jeste pred tinnitem. Popis sedi... A taky uz jsem se smiril s tim, ze to je od krcni patere :-)

Nikoleta

Příspěvekod Nikoleta » úte 17. bře 2015 15:11:34

Haha my toho máme dost společného :) Hele já chodím nyní dvakrát týdne na masáže a musím říct že ta lehkost hlavy zmizela. A nemám taky už dlouho ty ataky v noci ani když jsem si lehla na tu stranu kde jsem to vždy na tuty pak schytala :). Tak ti nevím - budu dál chodit 2x týdně. Chodím k paní co dělá se Zemkem v těch Jirchářích. Takže ty masáže má asi naučené od něj. No budu to updatovat - já se zasekla na té krční páteři - neb jsem vysledovala že mi to zhoršuje jen únava a sezení u počítače. Začla jsem chodit na jogu - no uvidíme :) Ale tím že jsem už mela kdysi vertigo by to hrálo...

Janinka

Příspěvekod Janinka » sob 04. dub 2015 10:45:40

Jo! Teď jsem si uvědomila, že to, co se mi stalo včera ty návaly tlaku v hlavě, tak se mi dějí, ale tak slaboučce...včera, co se mi stal ten nával, to se mi stalo tak maximálně 3x za celé romantické období s panem T:D Obědvám klídek, sice jsem vystresovaná z diplomky...a najednou přesně jak říkáš takový nával totálně mi zalehlo jedno ucho a celé se to přelilo do druhého ucha, to první jakoby kompletně zalehlo, jako bych měla pocit, že jsem ohluchla a v tom druhém brutální hučení, celé to trvalo may 30-40 sekund, ale samozřejmě jsem propadla panice, začala se mi točit hlava, teplo na hrudi, brnění..panika prostě...šílenej stav. řekla bych, že je to 100% stres! Prostě když je člověk v klidu, tak i zapomene na ten tinnitus, nevnímá ho. nechá to plynout...jakmile jsi ve stresu, hučí ti v hlavě, nervy pracujou, trapézy v prdeli, odtud i ta bloklá krční páteř. Jako já to vidím jasně :D ale jak z toho ven? Jasně zbavit se stresu, ale to bych musela odjet k moři a přestěhovat se tam, jak mi poradila neuroložka v krčské nemocnici, kam mě přivezla sanitka po obdobném ataku...

Nikoleta

Příspěvekod Nikoleta » pon 11. kvě 2015 22:18:26

Tak tak, jediná rada je klid, a ideálně odjet navždy k moři :D ...ale to si vzít leda nějakého Itala.
Popisuješ to přesně. Ultras tóny mám stále stejné, ale tyhle výkyvy se mi dějou jen když jsesm v hajzlu. Jak ty píšeš, on ten stres pak sedá i na krk, což mi říká ta moje masérka.

Zpět na