Rýma

Máte nějaký zdravotní problém, který se vám nedaří vyřešit? Zeptejte se ostatních uživatelů! Možná někdo trpí tím samým problémem a můžete si tak vyměnit zajímavé rady, postřehy a zkušenosti.
TerezaKr

Rýma

Příspěvekod TerezaKr » pon 16. bře 2015 15:36:51

Jaký máte zkušenosti se změnou tinnitu v průběhu rýmy? U mě je to teda dost děsný, jak mám zalehlý uši, tak je to slyšet víc. Dneska jsem dostala do doktorky nějaký léky na uvolnění dýchacích cest a taky antibiotický sprej dělaný v lékárně. Máte s tímto sprejem někdo zkušenosti?

Nikoleta

Re: Rýma

Příspěvekod Nikoleta » úte 17. bře 2015 15:06:03

Ahoj Terez,
já musím zaklepat, že už jsem měla třikrát nějakou virozu co mám tinnit a z toho jednou ATB a tinnit to nijak neovlivňoval, pouze mi více křupalo v uších. Ale bude to asi i tou příčinou. Na každého mají vliv jiné věci dle ní. O počátku jsem stříkala do nosu Vincentku jak blazen a po stříknutí vždy naklonila hlavu doprava i doleva aby to jakoby nateklo i do uší. Víc ti asi poradit nedokážu. Že to slyšíš více je bohužel jasné - zalehnutí má stejný efekt jak zacpání uší. Zkus stříkat tu vincentku - ;)

Danče

Re: Rýma

Příspěvekod Danče » ned 31. kvě 2015 13:40:09

Ahoj Tery.

Měla jsem dost podobnou zkušenost. Ucpaný nos,zanešené čelistní a čelní dutiny,kompletně zalehlé uši a radikálně zvýšené šumění v uších.
Pomohla alternativní léčba - odvar z měsíčku lékařského a inhalace pod ručníkem na 10 minut. Veškeré zahlenění bylo pryč, v obou uších absolutně odlehlo a já jsem slyšela , jak rys :)
Kromě toho doručuji všem, co mají tinnitus -na vatový tampon nakapat trochu švédských kapek a vytřít tím boltec,vnější zvukovod a na 1 minutu nechat zasunout vytvarovanou vatičku s pár kapkami rozetřených švédských kapek a pak vydělat.To provádět každý den ( k dostání v lékárně-je to na všestranné využití vně i uvnitř).Účinné je využití švédských kapek při rýmě místo kapek do nosu. Stačí zase navlhčit vatičky, vytvarovat a zastrčit do nosních dírek a několikrát pořádně vdechovat nosem. Protáhne tě to až "na půdu" ale stojí to za to.

Měj se pohodově. Danče :)

Zpět na