SimplyNoise - generátor bílého, růžového šumu

Základní informace, odkazy na články a studie + názory uživatelů.
mejla
Kontaktovat uživatele:

SimplyNoise - generátor bílého, růžového šumu

Příspěvekod mejla » čtv 14. úno 2013 9:32:21

Na adrese http://simplynoise.com/ najdete free online generátor šumů - White Noise, Pink Noise, Brown Noise.

Ovládá se to pouze klikáním úplně nahoře, dá se tam stáhnout i mobilní aplikace nebo nastavit sleep timer...

Šikovná věcička :)

EDIT: A tady jsou volně ke stažení různé masking zvuky (white/pink noise...) v mp3
Přílohy
noisegenerator.JPG
SimplyNoise
noisegenerator.JPG (23.4 KiB) Zobrazeno 14717 x

Veru841

Re: SimplyNoise - generátor bílého, růžového šumu

Příspěvekod Veru841 » čtv 14. úno 2013 18:56:41

Pane bože! TO JE FAKT ÚŽASNÝ! ;)
Nikdy by mě nenapadlo že to jde poslouchat místo hudby, je to docela příjemný. Děkuju! :)

michal

Příspěvekod michal » pát 01. bře 2013 12:53:37

To je fakt příjemný.

Já používám na usnutí z Google play ( bývalý Android market ) relaxační zvuky přírody - konkrétně zvuky deště nebo moře.
Samozřejmě jsou se sleep modem.

Bananek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bananek » stř 06. bře 2013 21:24:21

Ahoj,možná to nepatří přimo k tomuto tématu,ale šoupnu to sem.
Včera jsem psal dotaz k přístroji AVS Galaxi zda může nebo umí nějak pomoci z tinnitem a dnes mi přišla odpověd,
myslíte že to může fungovat bo víte o někom kdo to používá?? Je to totiž celkem drahá věcička.
Cituji :

Dobrý den přeji,

naše AVS přístroje v řadě případech skutečně vyřešili potíže s Tinnitem či podobnými potížemi s pískáním - hučením v uších. Bohužel Vám to nemůžeme garantovat 100%, je to velmi individuální potíž, u které hraje částečně roli četnost šumění, intenzita, prapůvod vzniku a zda jste případně stále v kontaktu se silným hlukem apod. Nicméně ve všech případech našich zákazníků se úleva dostavila, u někoho zcela potíže vymizeli, u jiného z 80%, i 50% úleva od četnosti a intenzity si uživatelé velmi chválí.
Pro řešení se používají u AVS přístrojů zejména relaxační programy, které harmonizují činnost celého mozku – hemisfér, přední a zadní lalok atd., významně mozek prokrvují a uvolňují svalové miniaturní stažení v oblasti krční páteře. Použití probíhá pravidelně, klidně každodenně a relaxace s AVS přístrojem přináší celou řadu dalších zdravotních výhod a účinků na celý organismus, s přístrojem si můžete jen pomoci i od dalších neduhů.
Vybíral bych tedy přístroj, který obsahuje dostatek relaxačních programů, vřele doporučuji náš nejlepší přístroj Laxman, ten má nejvíce možností a výhod, ale i základnější přístroj např. Dreamer účinkuje také báječně. Dreamer je současně v březnu v akci, je o 2000 Kč levnější a stojí 5 420 Kč.

V případě dotazů nás dále kontaktujte emailem či telefonem.

S pozdravem,

Team Galaxy Praha

Jan Brož a Lukáš Dvořák

Email: praha@galaxy.cz

mejla
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mejla » čtv 07. bře 2013 7:56:28

Ahoj,

o tomhle přístroji slyším prvně, takže můžu odpovědět pouze na základě informací, které jsem nalezl na internetu. Zatím to ale na mě působí zhruba stejně jako např. tinnitool, což je laser, který slouží primárně úplně něčemu jinému než je tinnitus a jedním z možných, avšak ne 100% prokázaných, účinků je i zlepšení tinnitu u některých pacientů. Žádná studie apod. se k tomu najít nedá, pouze informace na stránkách výrobce/dodavatele. Takže - určitě je fajn takovou věcičku doma mít, ale já osobně bych si to na tinnitus nekoupil. Tím ovšem netvrdím, že to nemůže zafungovat, každý případ tinnitu je individuální, někomu může pomoci cvičení, jinému třeba tohle, je to zkrátka sázka do loterie :)

Pokud si to koupíš, napiš sem pak určitě nějaké zkušenosti!

mejla
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mejla » čtv 11. dub 2013 6:15:32

Tady jsou volně ke stažení různé masking zvuky (white/pink noise...) v mp3

mejla
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mejla » čtv 13. lis 2014 17:10:49

Monika

Příspěvekod Monika » pát 14. lis 2014 14:48:44

Zdravím, jsem ze staré školy a nemám profil na FB, takže poděkuju takhle :-) Martinovi MOC DÍKY!!! Stáhla jsem a uvidím, jak hudba zafunguje, těším se na poslech. Každopádně je trapné, že lékařům je náš problém lhostejný a zlehčují jej a jakákoliv podpora musí fungovat stylem "tinnitáři sobě". Bez itinnitus a podpory lidí, kteří sem a na facebook píší a setkávají se na srazech bych byla úplně ztracená. Tak si říkám, že by doktoři měli pacientům s tinnitem už při první návštěvě předávat letáček s kontaktem na itinnitus, když už nezmůžou nic jiného ;-)

michal

Příspěvekod michal » úte 18. lis 2014 10:37:11

Monika píše:........ Každopádně je trapné, že lékařům je náš problém lhostejný a zlehčují jej a jakákoliv podpora musí fungovat stylem "tinnitáři sobě". Bez itinnitus a podpory lidí, kteří sem a na facebook píší a setkávají se na srazech bych byla úplně ztracená. Tak si říkám, že by doktoři měli pacientům s tinnitem už při první návštěvě předávat letáček s kontaktem na itinnitus, když už nezmůžou nic jiného ;-)

Tomu se říká kolektivní inteligence - mravenci a včely by mohli povídat :D

Tonda

Příspěvekod Tonda » stř 28. led 2015 21:08:07

Mejlo, Dík moc na ty linky na simply noise a virtual dreamer.com, je tam spouta zajímavých informací a ty zvuky I generator jsou super, (jen je škoda že nejsou všechny free, ). Tipy na to co udělat pro dobrý spánek jsou fakt zajímavý.... protože spaní zatím nezvládám (pískání mám čerstvě zatím 14 dní).

Burningsoul

Příspěvekod Burningsoul » sob 07. úno 2015 21:08:45

já využívám mobilní aplikaci na cesty. používám ji třeba v hotelu nebo v cizím lůžku. aplikace umožnuje pustit white noise, déšt a wn, moře a wn i v nekonečné smyčce třeba do rána. je i placená appka, ale mne osobně to vyhovuje na 100%, díky dešti to není taková "nuda"
android: https://play.google.com/store/apps/deta ... lite&hl=cs
ios: https://itunes.apple.com/us/app/sound-o ... 41814?mt=8

Mates

Příspěvekod Mates » pon 01. srp 2016 21:25:32

Tak už jsem došel tak daleko,že kombinuju generálfuzzeho se simplynoise, vše v decentí hlasitosti a docela mi to pomáhá aspoň na chvilku ztlumit T.

Zpět na