Těhotenství

Zeptejte se ostatních uživatelů na cokoli, co souvisí s tématem TINNITUS.
michal

Re: Těhotenství

Příspěvekod michal » pát 23. zář 2016 22:37:02

Jak poslední dobou studuju anatomii v souvislosti s tinnitem, tak se přestávám divit, že nedokáží odpověděť. Bohužel na tinnitus nám chybí lepší zobrazovací metody na to co se děje v mozku :-( Tam by to potřebovalo urychlit vývoj. Sice některé zobarozovací přístroje na principu fMRI dokáží zobrazit rozměr cca 0,1mm, ale na mozek a tinnitus je to stále málo.

thames

Příspěvekod thames » pon 01. kvě 2017 7:40:51

Ahoj všichni,
Tak poslední skoro rok utekl jako voda,malý roste a my na podzim plánujeme začít zkoušet druhé. Na můj zvuk v uchu jsem si pomalu zvykla a přestala ho pomalu vnímat. I v noci nic,sem tam když jsem se na to zaměřila,jsem jo zaslechla,ale zase jsem ho zahnala. ALE!!! 3 dny zpět večer najednou zničehonic slyším v hlavě nebo v uších šumění??Úplně jiny zvuk a uz 2 noci zase pořádně nespím a posloucham šumění. Proc? Kdyz jsem se naucila konečně žít s tim zvukem přijde jiny???Přemýšlím,jestli ma cenu chodit zas na ORL?Taky se vam někomu změnil zvuk?

mejla
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mejla » úte 02. kvě 2017 10:03:21

Ahoj,

děkujeme za zprávu o stavu. Ty změny jsou celkem běžné, také se mi tinnitus neustále vyvíjí a popisuje to tak i většina lidí.

Zpět na