Stránka 1 z 1

Antidepresiva a tinnitus

Napsal: pát 03. úno 2017 15:08:18
od kukucina
Dobry den..chtela bych se zeptat..zda nekomu zacal tinnitus po antidepresivech. Zacala jsem brat cipralex na uzkosti. Po 3 tydnech tinnitus. Po 3 mesicich ucinky nic moc (tudiz ani psychika zadna slava) a cipralex mi byl zvednut. Doktor ruka..ze tinnitus zpusobuje spis psychika..ja se trochu obavam..ze ten cipralex. Mam dilrma..zda pockat jeste po navyseni..az bude i psychika uplne o.k..nebo radsi zkusit pomalu vysadit..zda to zmizi? Nemate nekdo podobnou zkusenost?

Re: Antidepresiva a tinnitus

Napsal: úte 07. úno 2017 10:21:43
od michal
Jestli Cipralex nezabral po 3 měsících tak ho zkus vysadit, ono i ten tinnitus, že po 3 měsících nezmizel tomu odpovídá. Četl jsem nějaký příběh, že po vysazení zmizel, ale nejsoem doktor, tak moje rady ber s rezervou.

Re: Antidepresiva a tinnitus

Napsal: úte 30. dub 2019 16:21:03
od Eleanor
Já beru Asentru, tinnitus ti to nevyléčí, s tím nepočítej, ani nebudeš šťastnější, to antidepresiva taky nedovedou, ale budeš klidnější.