Je to normální?

Zeptejte se ostatních uživatelů na cokoli, co souvisí s tématem TINNITUS.
Zničenejčlověk

Je to normální?

Příspěvekod Zničenejčlověk » pon 08. kvě 2017 17:38:46

Dobrý den, potřeboval bych se ujistit, co je normální a co není.

Můj kompletní příběh naleznete tady: viewtopic.php?f=6&t=823

Můj tinitus, mi přijde, se liší od většiny.

1. nepřišel jen tak, před ním jsem měl roční bolesti hlavy a závratě každý den, teď bolesti hlavy prakticky nemám za to mám tinitus, radši bych ty bolesti hlavy...

2. Asi po dobu 2 měsíců mě každý den bolí ty cévy, žlázy - já jsem úplný alfabet pod krkem a pod ušima. Byl jsem s tím pod ultrazvukem a nic

3. Poslední týdny mě každý den bolívaj uši - jakoby ve vnitřku vždy několikrát denně asi na 5 sekund.

4. Vidím jako ostříž, žádné zrnění nemám.

5. Mám každodenní šimrání na temeni ? Trvá 15 s. Většinou to odezní náhlým vstáním.

6. Tohle bych potřeboval hlavně okomentovat: Když dám čelist dopředu a pak silou zdvihnu, pískot se zmírní o 60 %

Byl jsem všude: na CT, MR, kardio, Neurologie, ORL - tam mě nechtěli ani vyslechnout.

Hlavně komentujte šestku! prosím, jestli vůbec někdo komentovat bude. DÍKY

michal

Re: Je to normální?

Příspěvekod michal » úte 09. kvě 2017 19:08:07

Add 1) závratě jsou většinou od poruch rovnovážného systému - buď rád, že máš tinnitus a ne Meniéra - sorry zní to divně, ale je to tak
Add 2) popiš více, nevím jak bolej cévy a žlázy - lymfatický systém ????
Add 6) čelistní kloub je prevít a tinnitus a vše ostatní může být od něj, ale taky to můžou bejt zuby,

Jak to popisuješ tak se moc nedá. Teda u tinnitu se nikdy moc nedá určit co a jak. Ještě mě napadají příušnice.
Jinak zkus jiné ORL, popřípadě neurologii.
Po internetu těžko říct.

Zpět na