Dotaz páteř

Zeptejte se ostatních uživatelů na cokoli, co souvisí s tématem TINNITUS.
Wenda

Dotaz páteř

Příspěvekod Wenda » stř 10. kvě 2017 14:37:11

Zdravim chctěl bych se zeptat. včera jsem byl ve Fakultní nemocnici v ORL poradně pro tinnitus a vertigo vlastně mi vůbec s ničím nepomohli ale i tak mi konstatovali že mám mírně posunutý krční obratel C1 mám to i v lékařské zprávě na rehabilitaci s páteří jsem byl dohromady tak 14 dokonce jsem byl na placených masážích ale nikdo s tím nic pořádně neudělal. Dokonce mám i rentgen páteře i posazení prvního a druhého krčního obratle ale přes to si dokážu sám nahmatat že tam není symetri na C1. co s tím ? Tinnitus a vertigo od toho můžou být ale jak to vyvrátit nebo potvrdit ? zná někdo někoho z chiropraxe nebo co s tím dělat ? i přes to že mi bylo řečeno po rentgenu že to je v pořádku tak sám citím že to v pořádku asi nebude. nějaké rady ?

předem děkuji

Zničenejčlověk

Re: Dotaz páteř

Příspěvekod Zničenejčlověk » pon 15. kvě 2017 20:12:33

Ahoj mám podobné problémy. Točí se mi hlava každý den a pískot je nonstop. Zajímavé je, že 2 hodiny po probuzení nikdy točení hlavy nemám až se objevuje později ale až do noci. Tinitus je velmi zvláštní v tom, že pohyb čelisti mění jeho intenzitu. Dříve tinitus nebyl.

Moje rtg výsledky kr. páteře:

RTG krční páteře: RTG: - c páteř: AP + boč. V AP proj. C1-C4 spolehlivě nepřehledné pro sumaci s bradou. Napřímená krční lordoza až náznak kyfotizace s vrcholem v C4/5. Těla obratlů bez posunů či kompresí. I.v. prostory přiměřené. Prevertebrální prostor normální šíře.

Pokud najdete řešení prosím pište mi na mail tttdddlll@seznam.cz

Zpět na