Můj příběh 21 let

Aneb jak to všechno začalo. Napište ostatním, kdy se u vás projevil TINNITUS, jak jste s ním bojovali či jak jste se s ním naučili žít.
Wenda

Můj příběh 21 let

Příspěvekod Wenda » pát 10. úno 2017 10:45:17

Dobrý den, jsem 21 letý student z pardubického kraje a už 4 měsíc se lečím s Tinnitem, Vertigem a únavou

Zdravotní stav před nemocí byl výborný, nikdy jsem se s ničím dlouhodobě neléčil (žádný úraz, zlomenina, važnější onemocněni prostě nic ) Byl jsem fyzicky aktivní, občas jsem chodil cvičit, běhat, do přírody atd.

Před 4 měsíci u mě začalo pískání v obou uších, začala se mi motat hlava a byl jsem hodně unavený. Ihned jsem navštivil řadu doktorů a absolvoval tyto vyšetření ( vyšetření obvodním lékařem, vyšetření ORL,vyšetření Neurologie, infuze v nemocnici na 7 dní, rentgen čelisti, krční páteře, rentgen posazení prvních dvou krčních obratlů, CT, EEG, magetická rezonance mozku, rozsáhlé krevní testy, test sluchového nervu, lumbální pukce byl jsem na reflexní masáži a z alternativní mediciný na kineziologii a před pár dny na akupukntuře. Leky beru betaserc a jako doplněk bylinky, hořčík,gynkobilobu, ostropestřec.

Vše bez výsledku a jakékoliv změny. Jediné na co se přišlo je, že jsem přechodil mononukleozu několik měsíců zpět a na akupuktuře mi na to dali bylinky na pročištění, že můžu mít usazenou nemoc v játrech, že to může být od toho ale bylinky beru a pořád žádná změna.

Možné příčiny: Co si vzpomenu na ty 4 měsíce zpátky tak jsem občas zašel na nějaký koncert a občas hraju na bubny takže hluk, měl jsem mírný stres, a taky jsem neléčil mononukleozu o které jsem nevěděl ...takže kombinace asi tohohle dohromady.

Někdo tu psal jestli s tím souvisí zhoršení zraku a sklivcové skvrny. ANO dřív jsem viděl nádherně a teď za poslední 4 měsíce zhoršení a mám oči plné sklivcových skvrn.

Pokouším se s tím vším bojovat a přijít na to jak to zlepšit protože život teď žiju tak na 10%

někdo nějaké rady, nápady ? s pocitem, že bych to měl celý život se opravdu nechci smířit.

mejla
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj příběh 21 let

Příspěvekod mejla » pát 10. úno 2017 11:12:44

Ahoj,

udělals už opravdu prakticky všechno, co se dá. Většinou se zkrátka na příčinu tinnitu nepřijde a nezbyde než se s tím vyrovnat. Což ovšem neznamená, že na to nikdy nepřijdeš, člověk nikdy neví. Pokud hraješ na bubny, používej špunty do uší, zejména činely dělají šílený kravál. Ale to už asi používáš. Pokud ne, může to být příčina tvého tinnitu - audiogram ti dělali? Nějaké sluchové ztráty? Hodně bubeníků/hudebníků tím trpí, hlučné protředí je pro tinnitus živnou půdou.

Jinak mě nenapadá, co ti ještě doporučit, protože už jsi zkusil prakticky všechno z klasické medicíny a v alternativní právě jedeš.

Držím palce!

Wenda

Příspěvekod Wenda » sob 11. úno 2017 12:08:05

Všemu hlasitému se teď vyhýbám a audiogram jsem měl a sluch v pořádku, žádné ztráty.

sick

Příspěvekod sick » sob 11. úno 2017 21:07:43

Držím palce :) lecis to v začátku takze máš šanci :) A ta šance je tu vždycky :) ale nejlíp udeláš když se s tim vyrovnas :) Taky jsem hudebnik a hraju na kytaru , hral jsem v kapele a pak jsem mel strach ..ale se spuntama zreba od alpine to das s klidem ..Uzivej si zivota a snaz se s tim vyrovnat(nejvic nahovno rada ale je to jedina moznost :) )

Wenda

Příspěvekod Wenda » pon 13. úno 2017 21:21:10

Děkuju Vám moc za podporu :-)
No zatím to není moc k žití a proto se budu pořád snažit na to přijít.

Zpět na