Můj příběh o životě s tinnitem.

Aneb jak to všechno začalo. Napište ostatním, kdy se u vás projevil TINNITUS, jak jste s ním bojovali či jak jste se s ním naučili žít.
michael1003

Můj příběh o životě s tinnitem.

Příspěvekod michael1003 » sob 25. úno 2017 11:42:08

Je mi 24 let a tinnitus mam cca od 14 let. Z pocatku jsem tomu nevenoval tolik pozornosti z dvou duvodu. Jednak zvuk, ktery jsem slychaval pri usinani byl jen jako lehky sum listi ( co bych dnes dal za sum listi), ale i proto, ze mi mamka rekla, ze ona to ma taky, tak jsem to proste neresil. Dodnes nevim co by to mohlo zpusobit, snad potapeni v mori na dovolene, nebo kdyz jsem se jako malej prastil hlavou o topeni. Nic mene to resim az po 10 letech kdy se to zacalo stupnovat. Chodim do prace, a se stresem se zvysuje i intenzita sumu a piskani. Jsem teprve na zacatku, navstivil jsem ORL kde mi provedli audiometrii s vyslednym sumem 2500Hz, hlasitosti 23dB a diagnostikovanym Tinnitem. Sluch mam na 100%. Ted cekam na vysledky RTG krcni patere a ted v utery jdu na SONO vysetreni karditid a pak uvidim co mi pani doktori povi. Nastesti tennitus nemam tak silny, aby to neprehlusil ruch okoli ale jen to usinani je na prd. Dnes jsem videl video, kdy jedna zena dokonce zazadala o eutanasii kvuli tinnitu, kdy svuj tinnitus popisovala jako kdyz ji v hlave brzdi vlak. Doufam tedy, ze takhle to u me nikdy tak daleko nezajde.

Zpět na