TinnitusStop

Vyzkoušeli jste lék nebo léčebný postup, který vám pomohl utlumit nebo dokonce vyléčit TINNITUS? Nebo máte naopak negativní zkušenost s některým medikamentem? Dejte vědět ostatním uživatelům!
zkas

TinnitusStop

Příspěvekod zkas » pát 19. čer 2015 12:30:38

Už jste někdo zkoušel tablety TinnitusStop?

Kód: Vybrat vše

http://cz.remedy-for-buzzing-in-the-ears.com/

mejla
Kontaktovat uživatele:

Re: TinnitusStop

Příspěvekod mejla » pát 19. čer 2015 13:54:15

Za mě nevím, ale určitě bych si to nekoupil. Už jen ty zavádějící (překladačem přeložené) fráze bijou do očí: Byl vymyšlen, což nás nemůže překvapit, ve Spojených Státech – kde jsou výdaje na medicínu a experimenty, které mohou změnit lidský život, neporovnatelně vyšší než v ČR. Způsob, o kterém je řeč, působí na cca. 87% trpících na ušní problémy, zvanými šumění. Víceméně takové procento účastníků, kteří se účastnili výzkumu, se zbavilo nepříjemných potíží. Experiment trval něco přes měsíc.

Sami přiznávají, že to není vyvinuto na tinnitus a ani neumí slovo tinnitus správně skloňovat: Krátce řečeno: pravidelným polykáním tablety (a dodržováním několika základních zásad) je možné se uvolnit od únavy, bolestí hlavy a traumatu doprovázejícího neustálé šumění v uších (tinnitusu).

Pokud to někdo vyzkoušíte, dejte sem vědět :), ale něco mi říká, že výsledek známe všichni předem...

Jinak, tyto podvodné stránky se dají poznat i díky obrázkům, které obsahují - mrkni tam dolů na fotku (Andrea Rybanská, Mělník). Je to vymyšlená osoba, tohle foto je z fotobanky, viz přiložený screen z googlu. Pan Martin Grygar z Třince to samé :)

Dále - Jiří Marek z Institutu audiologie. Nemůžu pana Marka najít a nemůžu najít ani ten institut....

Takže asi tak.
Přílohy
rybanska.JPG
rybanska.JPG (78.6 KiB) Zobrazeno 15932 x

Adriana

Příspěvekod Adriana » pon 22. čer 2015 10:15:49

Mne to už poslali dve kamarátky a dve kolegyne. Poďakovala som sa, ale hneď som povedala, že je to blbosť už aj kvôli zloženiu tabletiek a jednak podľa tých príspevkov. Ľudia, ktorí trpia tinnitom reagujú úplne ináč...

mejla
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mejla » čtv 16. črc 2015 12:07:25

V ČR právě probíhá obrovská kampaň k prodeji tohoto produktu (je toho plný facebook, seznam, google...). Jsou to částky v řádech storokorun až tisíců za různá balení. Nechci tady dopředu nic odsuzovat (osobně nevěřím uvedeným zaručeným účinkům kombinace Q10 a ginkgo biloby na tinnitus - sám jsem tuto kombinaci v minulosti několikrát vyzkoušel a nic se s tinnitem nedělo).

Prosím, dejte nám sem vědět, jaké jsou vaše zkušenosti s přípravkem TinnitusStop (pokud jste si jej zakoupili).

Píšu to sem, protože poslední dva týdny nám téměř denně někdo píše a dotazuje se na věrohodnost a účinek těchto tabletek. Bohužel nedokážu adekvátně odpovědět, nemám žádnou zkušenost s tímto produktem a nechci dopředu odsuzovat něco, co jsem sám nevyzkoušel a o čem nic nevím.

Karolina

Příspěvekod Karolina » pon 20. črc 2015 20:42:48

Tak jsem si na to klikla... http://latestfromtheworld.com/420/tinnitusstop/
a musim rict, ze jsem se poradne pobavila :lol: ! Ten styl je teda vychytanej...
"Laryngologové jsou vyděšení rychlostí účinkování"
"Laryngologové z Prahy se dívali na své klienty s hrůzou." :o :lol:
Chutovka je i... " Po prvním dni u lidí, kteří ho používali se intenzita šumění snížila o 7%, díky čemu mohli klidně spát a překonat únavu. :mrgreen:

Co me ale dostalo nejvic, a za to by zaslouzili cenu "Idioti roku", je fakt, ze ty komentare pod clankem, jsou doslova a do pismene identicke s komentari pod italskym clankem na propagaci Tinnitus Stop :D :D :D
Zde odkaz: http://it.tinnitusstop.net/

Jo, a jestli by bylo libo zhubnout, ci mit vice vlasu, tak geniove z Americke univerzity ve Scrantonu maji pro vas dalsi tipy ;) :
http://it.hairmasticoil.com/
http://lospiritodelbenessere.it/
Styl psani i komentare pod clankem zase jako pres kopirak... :roll:

mejla
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mejla » čtv 30. črc 2015 8:45:11

Nejhorší na tom je, že si ty prášky evidentně koupilo obrovské množství lidí, tj. tato forma reklamy stále funguje. Jsme nepoučitelní, Horst Fuchs by měl radost. :) Na zoufalých lidech se zkrátka vydělává nejlíp :(

Přikládám ještě další humorné obrázky - tentokrát italská vs. česká verze prodejního webu k tabletkám Tinnitus Stop. O důvěryhodnosti produktu si asi každý udělá obrázek sám (hlavně ta měnící se jména jsou super):

it.JPG
Italská verze webu - http://lt.tinnitus-stop.org/
it.JPG (168.45 KiB) Zobrazeno 14999 x

cz.JPG
Česká verze webu - http://cz.tinnitus-stop.org/
cz.JPG (185.16 KiB) Zobrazeno 14999 x

Adriana

Příspěvekod Adriana » pát 31. črc 2015 9:06:36

To je banda jedna prašivá, s prepáčením za výraz... neskutočný hyenizmus toto

Roman

Příspěvekod Roman » sob 01. srp 2015 11:01:10

ahaaaaaaaaaaaaaaaa,rovnake osoby na fotke,ale ine mena,uz toto samo o sebe je nedoveryhodne :)

michal

Příspěvekod michal » sob 01. srp 2015 14:05:32

Ono na toto se hodí jedna suprová Mejlova hláška z jiného vlákna.
mejla píše:Kdyby tahle metoda někomu vyléčila tinnitus, tak by někomu vyléčila tinnitus. Ale zatím není zdokumentovaný jediný takový případ.

Roman

Příspěvekod Roman » ned 02. srp 2015 13:28:13

kampan pokracuje stale,,,,,,,,,,,,

Kód: Vybrat vše

http://latestfromtheworld.com/421/tinnitusstop/

mejla
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mejla » čtv 06. srp 2015 9:31:00

Zde najdete zkušenosti některých uživatelů z naší facebookové stránky.

Roman

Příspěvekod Roman » sob 08. srp 2015 9:55:31

na jednej stranke ponukajucej toto som v diskusii tam napisal ze sa jedna o liek,ktory na tinitus nezabera,ale hned mi to zmazali a nechali len prispevky chvalive,ktore samozrejme boli urcite najskor pisane ucelovo a to tymi,ktorí tento ,,liek" predavaju

jarousek

Příspěvekod jarousek » pon 17. srp 2015 14:17:40

Po internetu stále kolovaly reklamy na zázračné tablety Tinnitus stop. Už to nikde nevidím, nebo se špatně koukám. Já jsem si je také objednal, mám je skoro měsíc a žádné zlepšení nepozoruji. Má na tuto firmu někdo adresu? Telefon mám, mohu poskytnout. Garantují vrácení peněz. Když mi tablety pomohou od problému, budu rád, ale bojím se toho, že jsem naletěl. Je to hrozné vydávat fotografie, které vyšly v zahraničí pod cizím jménem a připisovat k ním česká jména a ještě uvádět, kde tyto osoby u nás v republice bydlí. Vidím to na velký podvod.

mejla
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mejla » pon 17. srp 2015 14:56:57

Zdá se, že kampaň skončila - resp. všechny uvedené webové stránky jsou v tuto chvíli nefunkční. A u tablet nebyla žádná faktura s kontakty apod. či prostě doklad o koupi? Zvláštní.

Karolina

Příspěvekod Karolina » stř 19. srp 2015 14:24:46

No, parada. Kapsle Tinnitus Stop uz doprodali, a ted je na nekterych strankach nahradily kapsle na mykozu :mrgreen:
Jo, byznys je holt byznys! Stranky si registrovali na rok, takze nektere tu budou prudit jeste do pristiho roku. Jo, vsechny stopy vedou do Polska... respektive do Varsavy. Tezko rict, jestli je hlavou "projektu", ci jen jeho vykonavatelem...

mejla
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mejla » čtv 20. srp 2015 6:31:38

A já jen doplním, že mi v posledních týdnech přišly desítky emailů s reakcemi od zklamaných zákazníků - vesměs všichni tvrdí, že tabletky TinnitusStop nezabírají a reklamovat je nelze, protože neexistuje kontakt. Podvod jak hrom, až je mi z toho špatně :(

Je smutné, že se do takové kampaně zapojí i seznam.cz a poskytne svůj reklamní prostor takovým podvodníkům. Jejich vyjádření k této záležitosti by mě docela zajímalo...

Adriana

Příspěvekod Adriana » pát 21. srp 2015 8:25:42

Topiaci sa aj slamky chytá ako sa hovorí a aj ja sama som bola niekoľko krát v nezávideniahodnej situácii, ale prepáčte mi za úprimnosť toto je celé postavené na hlúposti ľudí...

radulka

Příspěvekod radulka » stř 09. zář 2015 15:33:47

Tinnitus stop jsem si koupila, asi jako každý, že mi pomůže od šumění. Bylo mi telefonicky slibováno, že ho mohu vrátit, pokud se nic nezlepší. Po měsíci je to spíše horší, tak jsem začala pátrat po adrese a koukněme se, stránky zmizely. Takže jsem naletěla podvodníkům. Pokud máte někdo adresu nebo telefon, napište mi ho tady, prosím. Předem děkuji.

mejla
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mejla » sob 10. zář 2016 13:31:02

Rok se s rokem sešel a na českém internetu opět probíhá kampaň na prodej těchto tabletek. Tak si dejte pozor. Už se těším, až nám zase začnou chodit emaily od podvedených uživatelů...

mejla
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mejla » pon 07. lis 2016 12:31:39

Tady aktuální článek, podobný rozbor jako v druhém příspěvku tohoto tématu.

Zpět na