Audiron

Vyzkoušeli jste lék nebo léčebný postup, který vám pomohl utlumit nebo dokonce vyléčit TINNITUS? Nebo máte naopak negativní zkušenost s některým medikamentem? Dejte vědět ostatním uživatelům!
Nessa

Audiron

Příspěvekod Nessa » pát 29. dub 2016 14:16:33

Dnes jsem si koupila na doporučení známé Audiron (http://www.prozdravi.cz/audiron.html) Nicméně jí od pískání v uchu pomohl v začátcích, tak jsem zvědavá, jaký účinek to bude mít u mě. Nemá s tím někdo zkušenost?
Zkusím nějakou dobu kapat to uší a pak dám vědět výsledek:-)

michal

Re: Audiron

Příspěvekod michal » pon 02. kvě 2016 10:36:19

Mě teda stačí abych si udělal názor na tento doplněk stravy jeho popis :
"Audiron ovlivňuje zejména dráhu tří zářičů a tlustého střeva, nejvíce však jejich odbočky, jež procházejí místy, v kterých se objevují záněty středního ucha a opary. Disharmonie v těchto drahách se projevuje i určitými syndromy, jako jsou některé poruchy sluchu, hučení v uších, otoky za ušima, záněty a celá řada dalších potíží, které již nesouvisejí s uchem, ani s ústy."
Asi nejvíc co by mě zajímalo na tomto přípravku je co jsou to tři zářiče a jak je může ovlivňovat. Nicméně pokud obsahuje ty výtažky co jsou tam deklarované, tak to alespoň nezabije.

Nessa

Příspěvekod Nessa » úte 03. kvě 2016 7:59:06

Netuším, co jsou to ty 3 zářiče, ale můžu jim zkusit napsat :-)
Nicméně, zatím po 4 dnech žádné zlepšení :-/

P4vel

Příspěvekod P4vel » úte 03. kvě 2016 10:42:48

Taky jsem Audiron před pár dny dostal (asi slušné píár). Bojim se kapat si to přímo do ucha, takže jen promazávám uchošťourem :) Dělám to párkrát denně cca týden, zatím bez výsledku. Za zkoušku to ale stojí.

Nessa

Příspěvekod Nessa » úte 03. kvě 2016 19:06:23

Odpověď, která mi dnes přísla na otázky, co jsou to ty 3 zářiče a jak může ovlivňovat tlusté střevo, když se jedná o kapky do uší.... :
je výrobek firmy Energy, jejíž filosofie při tvorbě jejich produktů vychází z tradiční čínské medicíny.
Přesněji řečeno nejenom z ní, ale to se týká TCM.
Toto působení vychází z tradičního učení staré čínské medicíny, která uvádí, že existuje souvislost mezi tělesnými systémy a určitými nemocemi.
Podle ní proudí energie v lidském těle po soustavě drah a to jsou právě meridiány. Jsou to, řekněme kanály, které vedou v našem těle energií od jednoho orgánu ke druhému.
Tyto dráhy se označují jako vnitřní, protože jim odpovídají dráhy vnější, které se promítají na kůži a vlastně umožňují kontakt organismu s vnějším světem.
Více zde: http://www.celostnimedicina.cz/meridian ... z47Zh60Uqj.
Vedle běžných meridiánů orgánů, jako je třeba srdce nebo slezina, existuje právě meridián tzv. tří zářičů, ktterý vychází z filosofie TCM.
Čínská medicína zná další pro nás neobvyklý a neznámý orgán, trojitý zářič, resp. tři zářiče (san-ťiao) V případě trojitého zářiče se v
dějinách vedly spory ohledně toho, zda "má tvar" anebo nemá tvar", tj.
jestli je orgánem hmotným, anatomickým, anebo "orgánem" energetickým, abstrahujícím činnost čchi v určitých částech těla.
Současní čínští autoři se většinou také přiklánějí k názoru, že trojitý zářič symbolizuje vlastně horní, střední a spodní část trupu s příslušnými orgány
a lokalizují trojitý zářič takto: horní zářič zabírá oblast trupu přibližně od bránice nahoru, a z orgánů v sobě zahrnuje srdce a plíce; prostřední zářič je
zhruba mezi vstupem do žaludku a vrátníkem (resp. bránicí a pupkem), a
patří k němu slezina a žaludek; spodní zářič se nachází mezi vrátníkem a močovým měchýřem (pupkem a vylučovacími otvory), a
zahrnuje v sobě játra, ledviny, tenké a tlusté střevo, močový měchýř a další orgány břišní dutiny.
Játra jsou přitom počítána ke spodnímu zářiči vzhledem k funkční spojitosti s ledvinami, i když podle svého umístění by měla patřit spíše k oblasti prostředního zářiče.

P4vel

Příspěvekod P4vel » stř 04. kvě 2016 18:06:07

Díky za sdílení. Jakým způsobem aplikuješ?

Nessa

Příspěvekod Nessa » čtv 05. kvě 2016 8:46:58

Nakapu to ucha a trošku potřu oblast před uchem a za uchem. Píšou tam, že se mají aplikovat 2 kapky, ale nevím, co to podle nich znamená, když je tam to dlouhé kapátko :-) Tak do ucha dávám zhruba tak 2 cm té pipetky při ležení na boku, nechám to tam asi 5-7 minut a pak to nechám vytéct. Ale jeslti je to správný postup, netuším :-D Paní, která mi Audiron doporučovala říkala, že stačí dát na uchošťouch a vyčistit s tím ucho.

Zpět na