TRT-TCI

Vyzkoušeli jste lék nebo léčebný postup, který vám pomohl utlumit nebo dokonce vyléčit TINNITUS? Nebo máte naopak negativní zkušenost s některým medikamentem? Dejte vědět ostatním uživatelům!
Mates

TRT-TCI

Příspěvekod Mates » úte 25. říj 2016 19:38:04

Je tady na fóru vůbec někdo kdo zkusil TRT léčbu nebo jí v současné době prochází?

michal

Re: TRT-TCI

Příspěvekod michal » stř 26. říj 2016 19:00:30

Ahoj Maty zkus se zeptat na https://www.facebook.com/groups/904079546369135/
je to facebook, kde je spousta lidí on-line, takže ti někdo rychleji odpoví.

jirkasi

Příspěvekod jirkasi » sob 05. lis 2016 14:20:00

Ano zkoušel jsem to 2roky viz můj příběh od jirkasi » stř 07. říj 2015 11:26:37
ale s mizivým výsledkem. Patrně dle MUDr. Veldové nejsem vhodný pacient. Ani tinnitus ani hyperakuzí se nezměnila. I když vím , že nejde o to, že by tinnitus zmizel, ale že si na něj mozek zvykne a nevnímá jej. Bohužel u mne toto nenastalo. Jirkasi

jirkasi

Příspěvekod jirkasi » stř 28. pro 2016 16:18:41

Pro Matese příp. i ostatní. Četl jsem dnes tvou zprávu z čtv 10. lis 2016 20:05:04 nejsem často na I-tinnitus proto odepisuji až dnes-promiň.
U mne byla metoda TRT trochu složitější. Z počátku po operaci neurinomu mi podařila ústecká MUDr.Králová a zařídila naslouchadlo Siemens Orion M které ma i funkci TRT , to jsem ještě netušil , že existuje MUDr.Veldová, která mi při 1.návštěvě vysvětlila potřebu dalšího naslouchadla do neoperovaného ucha a to Audifon Sueno. Obě se nějak nastavily na 2000kHz a cca 50dB. Pak mi to ještě několikrát přestavoval technik ORL(naštěstí je to známý, který mne chápe) Vždy je to velká alchymie s nastavováním. Po nějaké době už člověk neví co je dobře jak je mozek zmaten-aspoň u mne se tak chová. A také to dost záleží na testech sluchu které dělá na ORL audiosestra,jak je zkušená a jak má chut a čas se s tím zabývat. Např. u MUDr.Veldové se nastavování noiseru tinnitu provádí při otevřených oknech do ulice, kdy už po chvíli jsem naprosto MIMO. No a jak konstatovala MUDr.Veldová(píšu to to i ve svém příběhu) TRT je primárně určeno pro pacienta , který má relativně zdravý sluch a není po operaci neurinomu. Tedy u mne i ostatních s tinnitem je to pokus zda se to CHYTÍ. U mne je stav od operaci leden2013 horší než před operací a TRT nezabralo. Nyní to řeším pokud možno hudbou do sluchátek, procházkami a někdy i poslechem TV do sluchátek,ale to už jsem psal posledně.

Zpět na