Tranzientní šelest

Vyzkoušeli jste lék nebo léčebný postup, který vám pomohl utlumit nebo dokonce vyléčit TINNITUS? Nebo máte naopak negativní zkušenost s některým medikamentem? Dejte vědět ostatním uživatelům!
michal

Tranzientní šelest

Příspěvekod michal » pon 27. bře 2017 14:29:49

Abych to příště nemusel hledat tak si k tomu zakládám samostatné vlákno :-)

........... jediné co jsem pozoroval za celou dobu byla hodně zvýšená četnost tranzientních šelestů s dobou trvání cca 5-10s. Nikdy se to však nedělo během stimulace. Tedy žádné klidnění auditory cortexu jsem nepozoroval, spíše mírně naopak - nové tranzientní šelesty ..........

............Je tranzientní šelest to, že člověku zničehonic začne pískat v jednom uchu silný tón, který ale vždy během několika vteřin zmizí? Bavili jsme se o tom na srazu, mají to téměř všichni, ale nemohl jsem najít pojmenování... nevíš, jak a kde to vzniká? ...............

............ jo, to je přesně ono mají to i zdraví jedinci, u šelestářů to je asi řádově častější a myslím i někdy silnější u mne po rtms velmi časté a silné, potom uklidnění mechanizmus vzniku mi zůstává utajen, tedy mám svoje teorie, ale nechci šířit bludy ..................

............ Princip vzniku těch tranzientních šelestů je popsaný tady ( odkaz vit níže ) mívám to taky, v období, kdy T pociťuji silně, tyhle krátkodobé pískoty nemám, naopak v období, kdy je T klidnější, je mívám...................

http://zidbits.com/2013/02/what-causes-spontaneous-ringing-in-our-ears/

Tímto děkuji Petrovi z Pardubic, Mejlovi a Dejvovi :-)

Zpět na