Me and Mr T.

Aneb jak to všechno začalo. Napište ostatním, kdy se u vás projevil TINNITUS, jak jste s ním bojovali či jak jste se s ním naučili žít.
Hankam

Me and Mr T.

Příspěvekod Hankam » ned 11. čer 2017 18:11:21

Ahoj,
nejdriv bych chtela podekovat vsem, kteri zalozili toto forum. Moc mi to pomaha.
A jaky je muj pribeh? Je mi 43 let a s panem T. bojuji od kvetna letosniho roku. Prisel z niceho nic, nikym nezvan...Klasika...infuze, betaserc, cavinton, tebokan..a dnes jsem absolvovala treti barokomoru...jeste jich mam 7 pred sebou.
Dost mi hapruje psychika...mam doma 9 lete dite, a i presto myslim na to, ze to nema cenu takhle zit...dokonce myslim na to, ze si uziji leto a pak...proste vysvobozeni...takze zitra jdu volat doktorce a AD mne neminou. Jak jedinou moznou pomoc jestevidim v trt terapii...k dr. Velvodove zavolam rovnez zitra...
Omlouvam se, ze je muj prispevek tak depresivni, ale snad bude jednoho dne lip...

Dáda

Re: Me and Mr T.

Příspěvekod Dáda » úte 13. čer 2017 19:12:50

Ahojky,
musíš bojovat .... já už jsem s Mr. T oslavila páté výročí svatby. Pomáhá mi jenom odpočinek a taky podpora manžela...
Po ránu to bývá snesitelnější, ale těžko zvládám sedět v práci 10 hodin....
Ke všemu špatnému jsem si před 1,5 rokem zlomila kotník...
Trt mi nepomohla...trochu rehabilitace
Tak dej vědět, jak to jde...
Dáda

mejla
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mejla » úte 13. čer 2017 20:13:02

Dáda: kde jsi podstoupila trt?

Dáda

Příspěvekod Dáda » stř 14. čer 2017 19:35:34

TRT jse podstoupila u MUDr. Veldové. Je moc hodná, na ty stroječky zaháklé za ušima jsem si i zvykla...aje já jsem svoje T stále.... Nosila jsem to 1,5 roku a pak jsem byla strašné zklamaná, mně se tehdy zdálo, že se se mnou alespoň něce děje....
Nejhorší je, že se Ti kvalita života smrskne... ale musíme doufat - já jsem se zatím přihlásila na pilates....Drž se a žádné černé myšlenky:-((.
Napiš, jak jsi pokročila.....D.

Dáda

Příspěvekod Dáda » ned 14. led 2018 16:27:44

Jak je Ti dnes Hankam? Co jsi všechno podstoupila?

Zpět na