Stáhněte si zdarma 3 profesionálně nahraná alba s terapeutickou hudbou!

Poslech terapeutické (relaxační) hudby je nedílnou součástí života snad každého tinnitáře. Zvuky lesa, zvířat, tekoucí vody či bouřky lahodí lidskému uchu od nepaměti a lidem s tinnitem pomáhají  zvládat např. stres a s ním spojené vnímátí tinnitu (podobně jako bílý či růžový šum). I přesto, že v současné době lze na internetu najít bezpočet nahrávek (např. na youtube) výše jmenovaného, často jde o amatérské záležitosti, jejichž zvuková kvalita je nevalná. Nedávno mě kontaktoval Martin, majitel jednoho pražského nahrávacího studia, který již léta trpí tinnitem a který se rozhodl udělat pro ostatní tinnitáře neuvěřitelnou věc – darovat hned tři profesionálně nahraná alba s relaxační hudbou všem českým a slovenským tinnitářům!

Tinnitrana Orchestra, tinnitranaorchestra.com

Tinnitrana Orchestra, tinnitranaorchestra.com

Martin je autorem projektu s názvem Tinnitrana Orchestra, který vytváří propracované organické nahrávky, pomáhající lidem s diagnózou tinnitu po celém světě. Pod touto hlavičkou již vydal několik alb, která se prodávají především na zahraničním trhu. Nyní ve spolupráci s webem itinnitus.cz máte možnost stáhnout si na webu tinnitranaorchestra.com zdarma alba, za která běžní uživatelé platí desítky dolarů.

Co pro to udělat? Stačí na webu www.tinnitranaorchestra.com/ v horním menu kliknout na položku COMMUNITY ZONE a zalogovat se. Dostanete se tak do speciální sekce stránek, kde již naleznete všechny potřebné informace jak o tinnitu, tak i o albech, která lze přes tuto platformu stáhnout. Určitě si také přečtěte všechny informace o albech a o tom, jak vlastně relaxační hudbu správně poslouchat.

Tímto bych chtěl Martinovi za tento počin moc poděkovat!

Příspěvek byl publikován v rubrice Tinnitus. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Stáhněte si zdarma 3 profesionálně nahraná alba s terapeutickou hudbou!

 1. Rhodesian Hacoach napsal:

  Martin je neuvěřitelný….DÍKY ani nestačí

 2. Natálie Jadrníčková napsal:

  Prosím jsou někde k dispozici ještě ta CD? Stáhnout se podařilo už jen jedno – Tinnitrana Orchestra a je to úžasné!!! Děkuji

  • itinnituscz napsal:

   Zkuste kontaktovat autora nahrávek přes kontakt uvedený na stránkách Tinnitrana orchestra, určitě chybné odkazy opraví. Mějte se!

Komentáře nejsou povoleny.